Henna black ekkobeauty

79,00 zł

Henna do brwi w odcieniu Shade Black (czarny) od EkkoBeauty.

HBL7
2 Przedmioty

Henna do brwi w odcieniu Shade Black od EkkoBeauty

Czarny jest najzimniejszy i najbardziej nasycony w składzie. Zaleca się blondynkom o wyrazistym zimnym typie urody i płonącym brunetkom. Kolor henny Black jest niezbędny przy pracy nad modnymi odcieniami grafitu podczas koloryzacji brwi.

Idealnie zmieszany z pozostałymi tonami, aby nadać ciekawą głębię ostatecznemu kolorowi.

 

Prawdziwa Marokańska Henna  dla idealnych z długotrwałym EFEKTEM !!!

 

Marokańska henna EKKOBEAUTY ma wyjątkową kompozycję, która ma wiele zalet:

 

-natychmiastowy efekt zadbanych brwi

-odżywianie i ochrona każdego włosa

-stymulacja wzrostu nowych włosów  (z czasem - naturalna, przejrzysta linia brwi)

-nieszkodliwe dla środowiska i atmosfery

-nie testowana na ZWIERZĘTACH !!!

 

Wizażyści twierdzą, że brwi nadają kształt  twarzy. To prawda, ponieważ nawet w przypadku braku makijażu twarz z dobrze zdefiniowanymi, graficznymi brwiami będzie wyglądała wyraziście i świeżo. 

 

Dlaczego do tych celów należy wybrać hennę na brwi EKKOBEAUTY?

 

Surowce do przygotowania mieszaniny barwnej gromadzone są w samym sercu Maroka, gdzie ekologia nie ucierpiała jeszcze pod wpływem czynników spowodowanych przez człowieka. W przeciwieństwie do popularnych surowców indyjskich, które rosną w regionach przemysłowych, marokańska naturalna henna niesie jedynie korzyści i dobroczynny wpływ na zdrowie.

Szlachetna mieszanka w kompozycji każdego odcienia pozwala uzyskać doskonałe odcienie dla każdego początkowego koloru brwi. Dzięki Ekkobeauty łatwiej było wybrać odpowiedni kolor dla klienta.

Decydując się na zakup henny EKKOBEAUTY, możesz być pewien, że nie tylko wspomagasz  ekologię , ale także bezpośrednio uczestniczysz w rozwiązywaniu problemów związanych z ochroną przyrody. 

 

Część kosztów każdego pakietu trafia do WWF World Wide Fund for Nature. Inwestując w sukces swojej firmy, inwestujesz w bezpieczną przyszłość dla naszej planety.

HBL7
2 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password